1933 Meners kleinex Lexikon Atlas - Egänzungsband. Térképek a földrészekről, a világ összes országáról. 110 térkép, a legtöbb 2 oldalas. Kiadói sérült-gerinchiányos egészvászonkötésben.
Magyarország Történelmi Atlasza. Tervezték Albisi Barthos Indár és Dr. Kurucz György. Bp., 1939, Magyar Királyi Honvéd Térképészeti Intézet. Kiadói, kissé foltos papírkötésben.
cca 1920 Navigazione Libera Triestina SA. hajózási vállalat nagyméretű grafikus világtérképe, a hajózási útvonalakkal / cca 1920 Italy, Navigazione Libera Triestina SA. large world map with the lines and ship graphics on canvas. 90x75 cm