Festmények és grafikák Tételek száma: 504
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1302450
10144
265
24000
Haranglábi Nemes József (1889-1976): Téli táj. Olaj, vászon, jelzett, 50×60 cm 1328026
10145
265
2200
Haranghy Jenő (1894-1951): Ex libris Balogh F. Klisé, papír, jelzett a klisén, 4,5x12 cm 1328556
10146
265
Havasi Kálmánné (?-?): Virág az ablaknál. Pasztell, papír, jelzett, 42×30 cm 1236506
10147
265
Háry jelzésel: Vízparti kolostor. Olaj, karton, sérült keretben, 28×39 cm 1285894
10148
265
Háry jelzéssel: Templom a tónál. Olaj, vászon, 32×42 cm 1322594
10149
265
Henczné jelzéssel: Napraforgós csendélet. Olaj, vászon, keretben, 60×90 cm 1323845
10150
265
Hertay Mária (1932-): Gránátalma. Színes rézkarc (2db), papír, jelzett, 14×9 és 9×15 cm 1309852
10151
265
Heyer jelzéssel: Cica. Olaj, karton, keretben, 40×50 cm 1234502
10152
265
HI jelzéssel: Ház részlet. Fametszet, papír, 17×25 cm 1328771
10153
265
Hincz jelzéssel: Figyelő. Olaj, vászon, 79×119 cm 543922
10154
265
Hoch István (építész): Blumendahl, tus, papír, karton, jelzett 16×21 cm. 1322151
10155
265
Holló jelzéssel: Fasor. Olaj, farost, 58×77 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft