Festmények és grafikák Tételek száma: 504
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1260105
10180
265
Juszkó jelzéssel: Lovak. Olaj, farost, keretben, 43×30 cm 1289320
10181
265
Srankóné Kacsó Róza (1949-): Sárga ház. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 24×30 cm 1289462
10182
265
Kalcsó Zoltán: Áldozás. Tus, papír, jelzett, üvegezett keretben, 30×20 cm 1214965
10183
265
Karus jelzéssel: Hazafelé. Olaj, vászon, 50×60 cm 1326226
10184
265
Kassák Lajos (1887-1967): Gázszív c. mű borítóterve. Szitanyomat, papír, jelzés nélkül. Megjelent a Pesti Műhely kiadásában 1981 körül. 34x29 cm. 1306409
10185
265
Kádár jelzéssel: Háziállatok. Olaj, karton, 100×70 cm 1288464
10186
265
Kárpáti Gusztáv (1941-2013): Bihari táj. Olaj, farost, jelzett, keretben, 40×50 cm 1308208
10187
265
Kelety Gusztáv hagyatéki pecséttel: Várrom és a falu. Ceruza-tus, papír, jelzés nélkül, 31×48 cm 1325894
10188
265
Kernstock jelzéssel: Patakparton. Olaj, vászon, fa keretben, 40x52 cm 1232698
10189
265
Keszthelyi jelzéssel: Hullámok. Olaj, falemez, keretben, 60×100 cm 1322169
10190
265
Kiss jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, karton, keretben, 68×55 cm 1312559
10191
265
M. Kiss József (1935-1999): József Attila. Fametszet, papír, jelzett, 14×10 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft