Festmények és grafikák Tételek száma: 504
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1312556
10192
265
M. Kiss József (1935-1999): Ady Endre. Fametszet, papír, jelzett, 14×10 cm 1312554
10193
265
M. Kiss József (1935-1999): Móricz Zsigmond. Fametszet, papír, jelzett, 14×10 cm 1312543
10194
265
M. Kiss József (1935-1999): Radnóti Miklós. Fametszet, papír, jelzett, 14×10 cm 1323862
10195
265
Kismarty Lechner Ödön (1916-2001): Szobabelső, Ceruza, papír, jelzés nélkül, 24×33 cm 1325140
10196
265
Kiss Terézia (1928- ): Solymosi táj. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 14×20 cm 1307833
10197
265
Kiss Terézia (1928- ): Fenyőfa tobozok. Rézkarc, karton, 23×31 cm 1215046
10198
265
Kliené Róna Klára (1901-1987): Férfi portré. Olaj, farost, jelzett, 60×50 cm 1310184
10199
265
Koffán Károly (1909-1985): Zipernowsky Károly. Rézkarc, papír, jelzett, sérült keretben, 27×20 cm 1327809
10200
265
Kohán jelzéssel: Háztető. Olaj, vászon farostra kasírozva, sérült, 28×55 cm 1322722
10201
265
Kohán jelzéssel: Utcarészlet. Olaj, farost, 26×38 cm 1322816
10202
265
Kohán jelzéssel: Stég. Olaj, farost, 26×35 cm 1322635
10203
265
Kokas jelzéssel: Fénytörés. Olaj, farost, 61×80 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft