Festmények és grafikák Tételek száma: 504
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1151542
10494
265
Olvashatatlan jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, karton, keretben, 42×25 cm 1155573
10495
265
11000
Olvashatatlan jelzéssel: Tornyok. Olaj, papír, keretben, 42×33 cm 1266096
10496
265
Olvashatatlan jelzéssel: Sánta Ferenc. Rézkarc, karton, 39×29 cm 1265934
10497
265
Olvashatatlan jelzéssel: Pjotr Iljics Csajkovszkij . Rézkarc, karton, 36×29 cm 1227825
10498
265
Olvashatatlan jelzéssel: Hauptbahnhof. Litográfia, papír, gyűrődésekkel, 18×34 cm 1287282
10499
265
100000
1902 Koronás Madonna a kis Jézussal, orosz ikon, tojás tempera, fa tábla, hátodalon cirill leírással (Szent Panteleimon-monostorban lévő ikon másolata), apró lepattanással, eredeti tartójában / XIXth century: Russian icon Crowned Madonna with baby Jesus. 24×20 cm
Kikiáltási ár:
100 000 Ft
1327994
10500
265
7 db ex libris vegyes állapotban, több jelzett a metszeten, 8×6 cm 1305830
10501
265
3 db ex libris klisék és fametszetek: Vadász, Drahos, K.B, 8×6-8×8 cm 1322337
10502
265
3 db külföldi ex libris, egyik jelzett a nyomaton, klisé papír, 8×4-11×15 cm 1326225
10503
265
1330312
10504
265
4 db ex libris jelzés nélkül, klisé, fametszet, linó, papír 5,5×4 cm-8.5×5,5 cm 1330310
10505
265
3 db ex libris: Meskó Anna (1943 -), Andruskó Károly (1915-2008), jelzés nélküli, linó, papír, jelzett a linón, 8,5×6 cm-11×8 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft