Szini Gyula(szerk.): Csoda album. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Bp., (1911), Hornyánszky. Illusztrált, kiadói aranyozott, dombornyomott, egészvászon kötés, jó állapotban.
Pap Zoltán: Muzsikaszó. Regény dalban. Dedikált példány! Bp., 1910. Petőfi-Társaság. Számos szövegközti, színes, beragasztott képpel, illetve heliogravürrel illusztrált, többek között Benczúr Gyula, Margitay Tihamér, Olgyay Viktor, Glatz Oszkár, Nyilassy Sándor, Nádler Róbert munkáiból. A szecessziós kötéstáblát, előzéklapot és a könyvdíszeket Basch Árpád készítette. Kiadói, színes, festett, dombo...
Tóth Endre: Bizalmas vallomás. Bp., 1984, Magvető. valamint Képes Történelem: A nagy október. Bp., 1967, Móra; és Dr. Anne de Kervasodoué: Nők egészségkönyve. Bp., Kossuth, 1992. Kiadói keménykötésben mindhárom.
Remekírók Képes Könyvtára sorozat 5 kötete: Kisfaludy Sándor költeményei II. (4.), Shakspere remekei I. (5.), Homeros Iliásza (11.). Berzsenyi Dániel munkái(8.) Kazinczy Ferencz válogatott munkái (20.). Budapest, é.n., Lampel. Gazdagon aranyozott, díszes kiadói dombornyomott kötésben. kissé kopottas fedőborítóval, egyébként szép állapotban.