Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 258
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1246173
14199
265
Erdős Renée: Lavinia Tarsin házassága I-II. Bp., 1927, Révai. Korabeli egészvászon-kötésben, a két kötet egybekötve. Aláírt első kiadás! 1240738
14200
265
Mécs László: Üveglegenda. Versek. Bp., 1930, Athenaeum. 133 p. Első kiadás. Korabeli egészvászonkötésben. 1107449
14201
265
Erdős Renée - János tanítvány Evangéliumi színjáték három felvonásban. Gyoma, 1911. Kner Izidor. 125 p. Kiadói papírborítóban. 1259906
14202
265
Losonczy László költeményei. Második kötet. Pest, 1857, Wodianer. 192 p. Eredeti, kiadói papírkötésben, a gerincén kissé sérült. Ritka! 1207178
14203
265
Illyés Gyula összegyüjtött versei. Budapest, 1940. Nyugat. 460 p. Első kiadás! Kiadói egészvászon kötésben 1262795
14204
265
Gergely Márta Zebulonból mackó lesz. Mackó bácsi legújabb utazása. Elmeséli --. Emánuel Béla rajzaival. Bp., (1949). Új Idők (Singer és Wolfner). 147+(1) p. Kiadói, illusztrált félvászon kötésben. (kis szamárfülekkel) 1131146
14205
265
Dr. Mezei Károly: Szépségkultúra. Bp., cca 1940. Szerzői. 48 p. 1109369
14206
265
Kner Izidor: Félévszázad mesgyéjén 1882-1932. Gyoma, 1931, Kner. Kiadói félvászon kötésben. Hozzá Kner Izidor sokszorosított, köszöntő levele 1107425
14207
265
Antal Sándor A trondhjemi herczeg kiséretében. Gyoma, 1913. Kner Izidor. 216p. Geiger Richárd egészoldalas és szövegközti rajzaival. 1291903
14208
265
Szinnai Tivadar: H.G.Wells. A világ legolvasottabb írójának élete és eszméi Karinthy Frigyes előszavával Bp. 1927. Pantheon. 1 47 p. 3 táblával és egy melléklettel. Kiadói papírkötésben. 1291613
14209
265
Pascal: Gondolatok. Ford. Nagy József. Bp., 1912, Franklin. 236 p. Későbbi egészvászon-kötésben, az eredeti papírborító felragasztva. 1291573
14210
265
Rab Gusztáv: Mentont ajánlanám. Bp., 1938, Singer és Wolfner. 332 p. Kiadói kopottas egészvászon-kötésben, az eredeti papírborító belekötve. Dedikált példány! Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft