Szalay Károly: A sivatagban. Költemény. Bp., 1906, Szerzői (Károlyi György Ny.) 139 p. Kiadói vászonkötésben, ragasztott illusztrált kaucsuklappal, aranyozott lapszéllekkel. Az első előzéklapról az ex librist letépték, a hátsó előzéklap hiányzik. Néhány lap töredezett.
Kertész Árpád: Kertész József (1837-1895). Kor- és életrajz A Kertész József Könyvnyomdája cég meg-alapításának ötvenedik évfordulója alkalmából. Első kiadás! Bp. 1914. Kertész. 259p. Számos illusztrációval. Plakettel díszített, kiadói egészvászon kötésben, aranyozott lapszélekkel. Hibátlan állapotban. Névre szóló példány!
Vas Gereben Összes munkái. Képes kiadás. Gyulai László rajzaival. III. kötet. A Pörös atyafiak. Bp., 1898, Franklin. Illusztrált kiadói egészvászon-kötésben. A gerinc felső része, illetve a borítótáblák szélei kissé sérültek, a borítóvászon foltos.
Mikszáth Kálmán: Az igazi humoristák. Olvasmányok, uti jegyzetek, tárcacikkek. - - munkái hátrahagyott íratok. Sajtó alá rendezte dr. Rubinyi Mózes. II. kötet. Bp., 1914, Révai. Kopottas kiadói egészvászon kötésben.