Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 258
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1323379
14054
265
Kosáryné Réz Lola: Egy méter fehér szalag. Bp., 1931, Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt. 62 p. Kiadói papírkötésben. 1323376
14055
265
Pataky Joachim: Dalos imák. Szolnok, 1929, Varga József ny. 159 p. Kiadói papírkötésben. Felvágatlan. 1327475
14056
265
Vas Gereben: Tekintetetes urak és kisebb elbeszélések. Bp., é.n., Franklin. Kiadói egészvászon sorozatkötésben. Szép állapotban. 1327452
14057
265
Pálfai János: Futball iskola. I. Labdakezelés (technika). Bp., é.n., szerzői kiadás. 95 p. Kiadói papírkötésben, kis ázásnyommal. 1306865
14058
265
Thury Zsuzsa: Rigó utca 20-22. Bp., 1941, Révai. Kiadói, kissé viseltes papírkötésben, felragasztott papírborítóval. Dedikált első kiadás! 1327759
14059
265
Swift Jonathan: Pamfletek. Ford.: László Béla. Békéscsaba. 1921, Tevan. 64 p. Illusztrált, kissé elszíneződött kiadói papírborítékban. Felvágatlan. 1322914
14060
265
Móricz Zsigmond: Mese a zöld füvön. Elbeszélések. Bp., 1915, Athenaeum. 186 p. Későbbi félvászon kötésben. Első kiadás! 1324469
14061
265
Filippo Eredia: A légkör titkai. Bp. é. n. Franklin. Kiadói félvászonkötésben, hiányos borítóval. 1323060
14062
265
Ur György: Lili, regény az életből. Bp., 1929, Színházi Élet. 140 p. Kiadói egészvászon-kötésben. 1327764
14063
265
Rácz György. Kétágú síp. Bp., 1942, Globus Ny. 1942. 29 p. Kiadói sérült papírkötésben. Dedikált példány! Ritka! 1326738
14064
265
Nemzeti Könyvtár: Petőfi, Szabadság, szerelem, 1943; Kossuth, A magyar igazságért, 1944. Kiadói papír kötésben 1322718
14065
265
Fedor Ágnes: Sárga nárcisz. Egy marék vers. 1939-1945. Bp., 1945, Magyar Téka. 39 p. A címlap Gábor Éva munkája. Fűzve, illusztrált kiadói borítékban. Első kiadás. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft