Révész Béla: Ady Endre összes levelei Lédához és a nagy regény teljes története fényképek, facsimilék számos reprodukciójával. Bp. 1942, Szerzői kiadás. 608 p. 13 t. Kiadói félvászonkötésben.
Egyetemes Regénytár. Almanach az 1905. évre. Szerkeszti Mikszáth Kálmán. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Kiadói szecessziós, festett egészvászon-kötésben, a hátsó táblán kis folttal.
Tíz írás a nyomdászatról. Előszó Bárczy István. Írták: Fitz József, Szentkúty Pál, Kozma Lajos, Durand Félix, Ferdinandy Gejza, Bródy László, Haiman-Kner György, Boér Pál, Magyary István és Kner Imre. Bp., 1942, Hungária ny. 217 p. Szövegközti képekkel gazdagon illusztrálva. /Hungária Könyvek 9./ Kiadói félvászon kötésben, ex librisszel. A könyv számozott és névre szóló példányokban került forgalo...
Zágoni Mikes Kelemen: Törökországi levelei. A magy. kir. kormány támogatásával, II. Rákóczi Ferencz hamvainak hazaszállítása alkalmából készült emlékkiadás. Bp., 1906, Franklin. Gazdagon díszített, aranyozott bőrkötésben, az elülső borítón a Rákóczi-család dombornyomott címerével, szövegközi illusztrációkkal, kis kopásnyomokkal, gerince foltos, egyébként jó állapotban.