Wagner, Richard: Tannhauser. A dramatic poem by --, freely translated in poetic narrative from by T. W. Rolleston.
Presented by Willy Pogány.New York, é.n. William Godwin. 58 sztl. lev. 8 t. (színes táblák).Willy Pogány egészoldalas és szövegközti erotikus és szecessziós képeivel. Kiadói egészvászon-kötésben, Gerinc sérült.