14002.
265. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Idegen nyelvű könyvek
16 000 Ft
41,45 EUR, 45,71 USD
Hederich, Benjamin: Promtuarium Latinitatis probatae et exercitatae, oder vollständigstes deutsch-lateinisches lexicon... 3. köt. Leipzig, 1777, Gleditschens Handlung. Aranyozott gerincű, kopottas bőrkötésben, egyébként jó állapotban.