13843.
265. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Konyha és kert
5 000 Ft
12,95 EUR, 14,29 USD
A mai otthon. Összeáll. Maria Mathilde Mandl. szerk. Z. Tábori Piroska. Bp., 1928, Dante. 392p. RendkÃvül gazdag szövegközti és egészoldalas képanyaggal. Festett, aranyozott kiadói egészvászon-kötésben, a gerincén kissé kopottas állapotban.