Könyvek: Militária - katonaság Tételek száma: 16
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1291738
13761
265
Books: Military
Huszár János: Honvéd ejtőernyősök Pápán 1939-1945. Pápa, 1993, Jókai Kör. Kiadói papírkötésben, a gerincet ragasztócsíkkal erősítették meg. 1327631
13762
265
Books: Military
Böngérfi János: Harc a szabadságért. - Öreg honvéd elbeszélése. Bp., 1905, Athenaeum. 320 p Kiadói kopottas, sérült. festett vászonkötésben. Mindkét előzék hiányos. 1327628
13763
265
Books: Military
NYUKOSZ évkönyv 1930. Jubileumi kiadás a szövetség fennállásának tíz éves emlékére. Bp., 1930, Madách. Kiadói papírkötésben. 1324602
13764
265
Books: Military
Salamon Elemér: 8000 kilométer. Bp., é.n., Corvina. 160 p. Kiadói, kopottas félvászonkötésben. Egy előzéklap hiányzik. 1324065
13765
265
Books: Military
Descovich, Emo und Emil Seeliger: Das "U"-Boot. Wien, 1915. Verlag Österreichischer Flottenverein 64p. sok képpel / with many illustrations 1296128
13766
265
Books: Military
Stark Tamás: Hadak útján. Fényképalbum. Bp., 1991, Corvina. Kiadói keménykötésben. 1125363
13767
265
14000
Books: Military
A második világháború teljes története 1-21. kötet, Teljes sorozat, rengeteg illusztrációval. Szalay Könyvkiadó. Jó állapotban! 1240490
13768
265
Books: Military
Harmath Ádám: Az alegységparancsnok kiképző-nevelő munkájáról. Bp., 1978, Zrínyi. 245 p. Kiadói egészvászon-kötésben. 1240519
13769
265
Books: Military
A korszerű légiháború. Bp., 1963, Honvédelmi Minisztérium. 356 p. Kiadói félvászonkötésben. Csak a légoltalom parancsnoki állománya számára készült, kereskedelmi forgalomba nem került. 1240561
13770
265
Books: Military
Ljapunov: Rakéta. Bp., 1949, Új Magyar Könyvkiadó. 117 p. Kiadói félvászonkötésben. 808999
13771
265
Books: Military
Feldmarschall Conrad: Aus meiner Dienstzeit 1906-1918. Zweiter Band: 1910-1912. Die Zeit des lybischen Krieges und des Balkankrieges bis Ende 1912. Wien/Berlin/Leipzig/München, 1922, Rikola Verlag. Kiadói félvászon kötésben, jó állapotban. 807731
13772
265
Books: Military
Friedjung Henrik: Harcz a német hegemóniáért I. Bp., 1902. MTA Egészvászon sorozatkötésben Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft