13879.
265. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Tudomány és technika
4 000 Ft
Hagers Handbuch der pharmazeutischen Praxis: fur Apotheker, Arzte, Drogisten, un Medizinalbeamte: Erganzungsband. Berlin, 1883, J. Springer. Kiadói kopottas, foltos, enyhén sérült félbőrkötésben. Tulajdonosi bejegyzéssel, pecséttel.