13872.
265. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Tudomány és technika
6 000 Ft
15,54 EUR, 17,14 USD
Schütz, I. B.: Allgemeine Erdkunde für denkende und gebildte Leser, oder Beschreibung aller Länder der fünf Welttheile. 9. köt. Bécs, 1808, Verlag bei Anton Bell. 2 db metszettel és 1 db térképpel. Kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.