Bumm Ernő: A szülészet alapvonalai. Huszonnyolc előadásban, ötszázkilencven szemléltető ábrával. Ford. Kubinyi Pál és Kováts Richárd. Ajánlást írt hozzá Tauffer Vilmos. Első magyar kiadás. Bp., 1910, Franklin. XII+758 p. Kiadói, kissé sérült, foltos, gerincén meggyűrődött egészvászon-kötésben. Néhány lapszél sérült.
H. W. Van Loon: Az emberiség története. Bp., 1931., Dante kiadás. 479 p. Kiadói aranyozott vászonkötésben. Jó állapotban. A gerinc felső része hiányos.
Cholnoky Jenő: Az Egyenlítőtől a Sarkvidékig. (A Föld titkai IV.) 135 kép és 46 ábra a szövegben. Bp., 1930, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben.
3 db autójavítással foglalkozó könyv: ARO Javítási és szerelési kézikönyv 243 D, 320 D típusokhoz; Zastava, valamint Polski Fiat 126P típusú személygépkocsi javítási kézikönyve.
Kovács János: Fejezetek a 150 éves Ganz-gyár történetéből Bp., 1994, S&W Nyomda. Kiadói, a gerincén foltos egészvászon-kötésben. Az előzéklap felső része hiányos.