2 600 Ft
6,74 EUR, 7,43 USD
E. W. Pfizenmayer: Kelet-Szibíria őslakói. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é.n., Lampel R. Aranyozott kiadói egészvászon sorozatkötésben. A gerinc kissé kopottas, egyébként erős kötésű, megkímélt, szép példány.