19035.
265. Lezárult gyorsárverés
Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek
3 400 Ft
Aranyozott ezüst walles nyaklánc, Ag., nettó:12,2gr., jelzett, 45cm / Gold plated silver necklace walles, Ag, net:.. 12.2 gr, marked, 45cm