Német Államok / Nürnberg ~1675. Jelzetlen Ag szerelmi medál füllel (15,72g/30,5mm) T:2-,3 ph. German States / Nürnberg ~1675. Ag medal of love with ear, without hallmark. "AVFRICHTIGKEIT IN FREUD UND LEYD / EINMAHL 1 NIEMAHL 2 ALLZEIT 3 (15,72g/30,5mm) C:VF,F edge errors
Németország DN "A munka becsülete / Bajor Iparszövetség - A 40 éves hűséges szolgálatért" aranyozott, jelzett, részben zománcozott Ag kitüntetés mellszalagon T:2 Germany ND "Bavarian Chamber of Industry and Commerce Silver Medal of Honour for 40 Years Loyal Service" gilt, hallmarked, partially enamelled Ag decoration with ribbon C:XF
Német 3. Birodalom ~1935-1945. "Női Ifjúsági Birodalmi Munkaszolgálat" fém jelvénye, hátoldalán "J.B.u.C.o." jelzéssel (45x34mm) T:2 German Third Reich ~1935-1945. "Reichsarbeitsdienst der weiblichen Jugend (Female Labor Service)" metal badge with "J.B.u.C.o." on its back (45x34mm) C:XF
Német 3. Birodalom 1939. "Háborús Érdemérem" Br kitüntetés mellszalag nélkül (32mm) T:2 German Third Reich 1939. "War Merit Medal" Br decoration without ribbon (32mm) C:XF
NSZK 1970. "1. Nemzetközi Európa-napi Rally - Stuttgart" aranyozott, zománcozott fém jelvény nem saját, sérült tokban rögzítve (118mm) T:2 FRG 1970. "1st International Rally to Europe Day - Stuttgart" gilt, enamelled metal badge fixed in not town, damaged case (118mm) C:XF