Habsburg Birodalom 1808. "Mária Ludovika pozsonyi koronázása" Ag zseton. "RECTE ET CANDIDE / MARIA LVDOVICA AVG FRANCISCI AVST IMP HVNG BOH REGIS CORONATA HVN REG POSONII VII SEPT MDCCCVIII" (4,17g/25mm) T:2,2- ph., patina
Habsburg Monarchy 1808. "Coronation of Maria Ludovika in Pressburg" Ag jeton (4,17g/25mm) C:XF,VF edge error, patina
1813. "Kovachich Márton György" jogtörténész, levéltáros, forráskutató. Kétoldalas Br emlékérem. "MARTINUS GEORGIUS KOVACHICH SENQVICIENSIS - H. KARL F. / IN PEREGRI NATIONE DIPLOMATICO LITERARIA NUSQUAM PEREGRINUS MDCCCXIII" Szign.: Karl Heinrich (44,5mm) T:2,2- ph., patina
Hungary 1813. "Martin Georg Kovachich" two-sided Br commemorative medallion. Sign.: Karl Heinrich (44,5mm) C:XF,VF edge error, patina
HP 480.
Habsburg Birodalom 1830. "V. Ferdinánd pozsonyi koronázása" Ag zseton. "FRANC I ET PER EVM FERD V / CORON POSON DIE XXVIII SEPT MDCCCXXX" (5,49g/24mm) T:2 patina
Habsburg Monarchy 1830. "Coronation of Ferdinand V in Pressburg" Ag jeton (5,49g/24mm) C:XF patina
Habsburg Birodalom 1830. "V. Ferdinánd pozsonyi koronázása" Ag zseton. "FRANC I ET PER EVM FERD V / CORON POSON DIE XXVIII SEPT MDCCCXXX" (3.28g/20mm) T:2 patina, ph.
Habsburg Monarchy 1830. "Coronation of Ferdinand V in Pressburg" Ag jeton (3.28g/20mm) C:XF patina, edge error
1861. "Széki Gróf Teleki László halálának emlékéül" Sn emlékérem (50mm) T:2-,3 ph.
Hungary 1861. "Count László Teleki IV de Szék" Sn commemorative medallion (50mm) C:VF,F edge error
Osztrák-Magyar Monarchia / Bécs 1867A "Ferenc József koronázása Budán" Ag zseton. "I FERENCZ JÓSEF I K AVSZTRIAI CSÁSZÁR / BIZALMAM AZ ŐSI ERÉNYBEN - MAGYAR KIRÁLYÁ KORONÁZTATOTT BVDÁN MDCCCLXVII" (3,25g/20,5mm) T:2- apró ph.
Austro-Hungarian Monarchy / Vienna 1867A "Coronation of Franz Joseph in Buda" Ag jeton (3,25g/20,5g) C:VF tiny edge error
Osztrák-Magyar Monarchia / Bécs 1867A "Ferenc József koronázása Budán" Ag zseton. "I FERENCZ JÓSEF I K AVSZTRIAI CSÁSZÁR / BIZALMAM AZ ŐSI ERÉNYBEN - MAGYAR KIRÁLYÁ KORONÁZTATOTT BVDÁN MDCCCLXVII" (5,5g/23,5mm) T:2- ü., ph.
Austro-Hungarian Monarchy / Vienna 1867A "Coronation of Franz Joseph in Buda" Ag jeton (5,5g/23,5g) C:VF ding, edge error
1867. "Emlékül az 1865. évi Országgyűlés megnyitására / Éljen a Haza - Es Lebe Das Vaterland" Br emlékérem (39mm) T:3 ph.
Hungary 1867. "For opening of Parliament in 1865" Br medallion (39mm) C:F edge error