1934 az Árverési Közlöny 15. évf. 7. rendkívüli száma (tiszteletpéldány), benne néhai Gál Hugó orvos műtárgyainak aukciója, ill az aukció részletei. Kissé viseltes papírkötésben, egy-két oldal foltos, egyébként jó állapotban.pp:117, 23x15cm
Ezt kell önnek tudni. Az ÚJSÁG mindent tudok évkönyve. Szerk. Pünkösti Andor. Bp., 1935, Az Újság Rt. 240 p. Sarkainál enyhén sérült kiadói papírkötésben. Impozáns fotóanyaggal.
1937 Magyar Királyi Államvasutak Szolgálati Szolgálati Szabályzat a magyar királyi államvasutak alkalmazottai részére. Dédafelső felülbélyegzéssel. pp.:120, kiadói félvászon kötésben.