1921 Die Lokomotive. Illustrierte Monatsfachzeitschrift für Eisenbahntechniker. 18. évf., a 12 lapszám egybekötve, összesített tartalomjegyzékkel Számos érdekes írással. /
1921 Die Lokomotive. Illustrierte Monatsfachzeitschrift für Eisenbahntechniker. Vol. 18, the 12 issues are bound together, with table of contents for the whole volume. Contains many interesting writings.
1922 Az Új idők c. folyóirat I.kötet. Szépirodalmi művészeti és társadalmi képes hetilap. Szerkeszti: Herczeg Ferenc. Singer és Wolfner. Kopott, korabeli díszes félvászon kötésben.
1922 Die Lokomotive. Illustrierte Monatsfachzeitschrift für Eisenbahntechniker. 19. évf., a 12 lapszám egybekötve, összesített tartalomjegyzékkel Számos érdekes írással. /
1922 Die Lokomotive. Illustrierte Monatsfachzeitschrift für Eisenbahntechniker. Vol. 19, the 12 issues are bound together, with table of contents for the whole volume. Contains many interesting writings.
1924 Die Lokomotive, Illustrierte Monatsfachzeitschrift für Eisenbahntechniker 12 száma+ éves összesítő nyomtatvány, cca 20oldal/szám, jó állapotban, 28x21cm
1924 Paustians lustige Sprachenzeitschrift - Il Piccolo Italiano zur Fortbildung un der Italienischer Sprache. Induló évfolyam 12 száma. Teljes! Ritka! /
1924 Rare Italian language magazine. Starting season. Full year, 12 issues. Rare!