Gerhárd Lajos (szerk.): A magyar sport pantheonja. I-II. A magyar sport reneszánszának története 1896-tól napjainkig. Budapest, 1932, A Magyar Sport Pantheonja Kiadóvállalat. Viseltes egészvászon kötésben
Rudyard Kipling: A dzsungel könyve és az új dzsungel-könyv. Haranghy Jenő rajzaival. Budapest, Győző Andor kiadása. Foltos kiadói egészvászon kötésben.
Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben. Bevezető kötet. Budapest, 1887, Magyar Királyi Államnyomda. Rengeteg illusztrációval. Kissé szakadozott, Gottermayer féle egészvászon kötésben és elvált lapokkal
Erikson, Steven: A Hold udvara. Bp., 1999, Alexandra (A Malazai Bukottak Könyvének Regéje 1.). Kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
Rákóczi album. II. Rákóczi Ferenc és kurucai. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Hornyánszky V. CS. és Kir. Udvari Könyvnyomdája. Kiadói dombornyomott, aranyozott egészvászon kötés, illusztrált, kopottas állapotban.
Buzinkay Géza: Borsszem Jankó ás társai. Magyar élclapok és karikatúrák a XIX. század második felében. Bp., 1983, Corvina. Kartonált papírkötésben, vetemedett lapokkal és borítóval.
Jászai Mari emlékiratai. s. a. r.: Lehel István, illusztrálta Haranghy Jenő. Bp., 1927, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói, gerincén sérült egészvászon-kötésben, érvénytelen könyvtári pecséttel.