Jajczayné Kanyó Erzsébet: A keleti szőnyeg Bp., 1938, Szent István-Társulat. 100 p. 58 táblával, 38 szövegközti ábrával és egy térképmelléklettel. Korabeli félvászonkötésben, jó állapotban.
Juhász Gyula válogatott versei. Válogatta: Ertsey Péter. Szeged, 1947, Szukits. 192 p. Korabeli egészvászon-kötésben, a kiadói portréval illusztrált papírboríték beragasztva.
Iustini Historiarum Philippicarum ex Trogo Pompeio Excerptarum Libri XLIV. Ad Optimorum Librorum Fidem Accurate Editi. Editio Stereotpya. Lipsiae, 1829. Caroli Tauchnitii. Korabeli aranyozottt félbőrkötésben, jó állapotban.
Exposition internationale. Arts et Techniques. Paris, 1937. Guide officiel. Az 1937-es párizsi világkiállítás hivatalos katalógusa. Párizs, 1937, Societé pour le Dévéloppement du Tourisme. Kiadói papírkötésben, kissé kopottas, a gerincén sérült állapotban.
Az Újság albuma az 1906. évre ajándékul előfizetőinek. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, néhány lap kijár, illusztrált, kissé piszkos egészvászon kötésben