Bortnyik-Hevesy-Rabinovszky: Kétezer év festészete. Festői témák története az európai művészetben. 1106 képpel és 20 színes táblával. Bp., 1943, Dante. 464 p. 20 t.(színes). Kiadói, kissé sérült, megvetemedett félvászonkötésben.
Zádor István 7 darab eredeti rézkarca Jeruzsálemről. Számozott album. Szolnok, 1995. Viktoria Kft. 1 lev. 7 t. (rézkarcok). 14 hártyapapír előzékkel. A rézkarcokat sokszorosította Pataky Béla grafikusművész, az albumokat készítette Tarapcsik Sándor könyvkötészete, Kecskemét. Aranyozott, díszes műbőr mappában. Számozott példány (188. sz.)
Bárdos Artur: Játék a függöny mögött Bp., 1942, Dr. Vajna és Bokor. 210 l. Lapszámozáson belül 12 t. (4 színes, díszlettervek és képek) számos szövegközti rajzzal, amelyek Kolozsváry Sándor tollrajzai. Kiadói kopottas, foltos félvászonkötésben.
Frank Arnau: Művészethamisítók, hamisítók művészete
Háromezer év a hamisított műalkotások történetéből. Budapest, 1963, Képzőművészeti Alap, 271 p. Kiadói egészvászon-kötésben.
Gulyás Pál: Magyar írói álnév lexikon. A magyarországi írók álnevei és egyéb jegyei. Függelék néhány száz névtelen munka jegyzéke. Második, változatlan kiadás. Bp., 1978, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.