Bárdos Artur: Játék a függöny mögött Bp., 1942, Dr. Vajna és Bokor. 210 l. Lapszámozáson belül 12 t. (4 színes, díszlettervek és képek) számos szövegközti rajzzal, amelyek Kolozsváry Sándor tollrajzai. Kiadói kopottas, foltos félvászonkötésben.