Domokos Lászlóné: Ételkészítési gyakorlatok a vendéglátóip. techn. I. oszt. számára. Bp., 1959, Közgazdasági és Jogi. Kis példányszámú kézirat. Kiadói, gerincén sérült papírkötésben.
Johannes d.J. Boettner und Walter; Weinhausen Karl Poenicke:
Gartenbuch für Anfänger. Unterweisg im Anlegen, Bepflanzen, Pflegen d. Hausgartens, im Obstbau, Gemüsebau u. in d. Blumenzucht. Frankfurt-Oder, 1928. Verlagsanstalt Trowitzsch & Sohn, Egsézvászon kötésben, papír védőborítóval / in full linen binding, with paper cover