Hóman Bálint, Szekfű Gyula: Magyar történet. I, III., IV. kötet. Bp., 1939, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Hatodik kiadás. Kopottas, sérült kiadói félbőrkötésben.
Seress László: Napoleon. (Karriérek) Bp., 1912, Karriérek (Hungaria nyomda). Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben. A gerinc kissé sérült. A hátsó előzéklap hiányzik. Könyvtári példány volt.
Takáts Sándor: Komáromi Daliák a XVI. században. Különlenyomat a "Budapesti Szemle" 390, és 391. számából. Budapest, 1909, Franklin. Kiadói papír kötésben.