A. Moser: Zeitschrift für Kapital und Rente. I-II. Stuttgart, 1864, Verlag von Vilhelm Nietzschke. 248+295 p. Korabeli kopottas félvászonkötésben. Érvénytelen könyvtári pecsétekkel.
August Debay: Hygiene de la beaute, resume de tous les moyens hygieniques propres a conserver, a developper la beaute du corps et a remedier aux imperfections naturelles ou acquises. Bruxelles, 1845, Meline, Cans et co. 224 p. Korabeli, pótolt gerincű félvászonkötésben, jó állapotban.
Lehrbuch der Augenheilkunde. Von Dr. Julius Michel, Professor der Augenheilkunde an der Universität Würzburg. Zweite vollständig umgearbeitete Auflage. Wiesbaden, 1890, J. F. Bergmann Verlag. Korabeli dekoratív, aranyozott félvászonkötésben, jó állapotban. Tulajdonosi pecséttel.
A Magyar Tudós Társaság évkönyvei. Második kötet. (1832-1834.)Pest, 1835. Kir. M. Egyetemi Ny. 1 acélm. címkép + 1 rézm. díszcímlap + [10] + 100 + [2] + 326 p. + 13 t. Korabeli kartonált keménykötésben, jó állapotban.
Szabó Alajos: A házi állatok boncztana, tekintettel az élettanra. Bp., 1977, Athenaeum. Későbbi, kicsit kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
4 db agrártudományi munka: Engelbrecht Károly: Az állat-boncz és élettan és az általános állattenyésztés alapvonalai. 1. füz. Pest, 1871, Herz János.; A keszthelyi magyar királyi gazdasági felsőbb tanintézet 1872-1873. évi értesítője. Szerk.: Soos Mihály. 5. évf. Keszthely, 1873 Sógor György.; Kenessey Kálmán: A trágyakezelés népszerű kézikönyve. Bp., 1873, Athenaeum.; Koller Gábor: A buzatúlterme...