Könyvek: Tudomány és technika Tételek száma: 175
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1334351
13093
266
Books: Science and technology
Raoul Francé: Az állatok csodálatos világa. Bp., é.n. Franklin. 301 p. 10 t..Gazdag szövegközti ábrákkal. Kiadói félvászonkötésben, eredeti papírborítóban. 1334374
13094
266
Books: Science and technology
R. C. Punnett: Az átöröklés. Bp., 1928, A Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Kiadói egészvászon-kötésben. 1335316
13095
266
Books: Science and technology
Baumgartner Alajos: A fizika története. Tudományos zsebkönyvtár. Budapest, 1913, Stampel-féle Könyvkiadóhivatal. Kiadói papír kötésben. 1335320
13096
266
Books: Science and technology
Wilhelm Bölsche: A természettudomány fejlődésének története. I. Kultura és Tudomány. Budapest, 1912, Franklin-Társulat. Kiadói egészvászon kötésben 1335323
13097
266
Books: Science and technology
Vendéglátóipari technológia. A vendáglátóipari tanulóiskolák számára. Budapest, 1968, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói karton kötésben 1336118
13098
266
Books: Science and technology
Klobusitzky Dénes: Hormónok és hormónhatások. Bp., 1930, K. M. Természettudományi Társulat. Kiadói papírkötésben. 1336147
13099
266
Books: Science and technology
A királyné kíséretében. I. Andrássy Gyuláné grófné Soprontól Tihanyig. II. Boroviczény Aladárné az Entente fogságában. Bp. 1921, Pfeifer. 156 p. Korabeli félvászonkötésben. 1335813
13100
266
Books: Science and technology
Kropotkin Péter: Kölcsönös segítség mint természettörvény. Teljes kiadás. Bp., 1908, Athenaeum. Kiadói egászvászon-kötésben, szép állapotban. 1335735
13101
266
Books: Science and technology
Heller Ágost: A physika története a XIX. században. II. Bp. 1891-1902. K. M. Természettudományi Társulat. Kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban. 1335651
13102
266
Books: Science and technology
Dr. Vuk Mihály: Az élelmiszerek chemiai technológiája. Bp. 1927, Kir. M. Természettudományi Társulat. Kiadói, kissé foltos félvászonkötésben. 1335617
13103
266
Books: Science and technology
Garbedian H. Gordon: A természettudomány legújabb állomásai Bp. 1937, Kir. M. Természettudományi Társulat. Kiadói egészvászon-kötésben, enyhén sérült eredeti papírborítóban. 1335605
13104
266
Books: Science and technology
Garbedian H. Gordon: A természettudomány legújabb állomásai Bp. 1937, Kir. M. Természettudományi Társulat. Kiadói egészvászon-kötésben. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft