5 000 Ft
A Magas Tátra részletes kalauza. Szerk.: Hefty Gy. Andor, Vigyázó János. 1. köt. Bp., 1914, Turistaság és Alpinizmus. Schermann Szilárd (1895-1977) biológus, turisztikai szakíró, a Magyar Kárpátegyesület elnökének ex librisével és fiatalkori tulajdonosi bejegyzésével. Vászonkötésben, gerincén kis sérüléssel, egyébként jó állapotban.