1 200 Ft
3,11 EUR, 3,43 USD
Alberto M. De Agostini: Tíz esztendő a Tűzföldön. Fordította: Cholnoky Béla. 100 képpel és 3 térképpel. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é.n., Lampel R. Kiadói aranyozott, festett egészvászon sorozatkötésben.