5 000 Ft
12,95 EUR, 14,29 USD
Dessewffy Arisztid: Velencze. I-II. (egybekötve) Bp., 1896., "Kosmos". XIV, [1] 172 p.; VII, 195 p. Szövegközti képekkel illusztrálva. Korabeli aranyozott, kissé kopottas, gerincén sérült egészvászon-kötésben. Egy előzéklap hiányzik.