2 000 Ft
5,18 EUR, 5,71 USD
E. W. Pfizenmayer: Kelet-Szibíria ősvilága és ősnépei. Bp., é. n., Lampel R. (A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára). Kicsit laza, kopott, díszes, aranyozott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.