2 400 Ft
6,22 EUR, 6,86 USD
Italo Balbo: Diadalmas szárnyak. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Fordította Gáspár.Miklós. Bp., é.n., Franklin. Kiadói festett, aranyozott egészvászon sorozatkötésben.