15 000 Ft
Magyarország vármegyéi és városai. Főszerk.: Borovszky Samu. 3. kötet. Vas Vármegye. Bp., 1898, Apollo Irodalmi Társaság. Gazdagon díszített, festett, aranyozott vászonkötésben. A borítótábla foltos, kopottas, egy helyütt enyhén szakadt is. Belül azonban jó állapotú, hiánytalan, a táblák és a mellékletek épek, a vármegyetérkép benne van.