1 800 Ft
4,66 EUR, 5,14 USD
William H. Gilder: A ,,Jeanette" pusztulása. A hajótöröttek felkutatása és utazás Szibérián keresztül. Ford. Halász Gyula. Bp., 1928, Franklin. 130 p. Kiadói kopottas egészvászon-kötésben.