Falerisztika: Kitüntetések, jelvények Tételek száma: 92
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1328916
30916
266
Faleristics: medals, orders, badges
Numizmatika
~1930. "Erdélyért" irredenta festett alumínium kitűző "Erdély visszajön 1940. augusztus 30." feliratú nemzetiszín szalagon T:2 1336266
30917
266
Numizmatika
~1930. "Így volt - Így lesz / Nagy Magyarország" az Ereklyés Országzászló Nagybizottságának irredenta zománcozott Br gomblyukjelvénye "JEROUSCHEK BPEST SEMMELWEISS U 7." gyártói jelzéssel (26,5x22,5mm) T:2,2- 1331087
30918
266
Numizmatika
1932. "BSE" egyoldalas Ag díjplakett (42,5x58mm) T:2 1096551
30919
266
Numizmatika
1937. "Budahegyvidéki Polgári Lövész Egyesület Emlék Verseny - Trianon" irredenta Br jelvény. Szign.:LI (65,5x40,5mm) T:2 Hungary "Commemorative Competition of Civilian Rifle Association of Buda - Trianon" irredenta Br badge. Sign.: LI (65,5x40,5mm) C:XF 1328988
30920
266
Numizmatika
1938. "Szent István Jubileumi Esztendő 1038-1938" ezüstözött Br emlékérem szalaggal (30mm) T:3 ezüstözés lekopott, ph. Hungary 1938. "Saint Stephen Jubilee" silver plated Br commemorative medallion with ribbon (30mm) C:F silver plating worn, edge error 1331573
30921
266
Numizmatika
1937. "Pénzintézeti Sportegyletek Ligája 1912" egyoldalas Br díjérem "Fényképkiállítás emlékérme 1937" gravírozással, "LUDVIG" gyártói jelzéssel (37,5mm) T:2 kis ph. 1335607
30922
266
Numizmatika
Madarassy Walter (1909-1994) 1938. "XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus Budapest" zománcozott fém gomblyukjelvény hátlapon "TÖRV. VÉD." jelzéssel (22mm) + fém gomblyukjelvény "LUDVIG BP." és "TÖRV. VÉD."(23mm) + DN "Budapesti Emlék Souvenir" zománcozott fém jelvény (17,5x20,5mm) T:2 1222727
30923
266
500
Numizmatika
1938. "XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus Budapest" 2db fém jelvény, egyik zománcozott, hátoldalán "TÖRV. VÉD." jelzéssel, másik Madarassy Walter szignóval (22,5mm) T:2 1300495
30924
266
900
Numizmatika
8db 1938. "XXXIV. Eucharisztikus Kongresszus Budapest" jelvény, többféle változatban, közte 2db zománcozott T:vegyes, két hiányzó tű 1336311
30925
266
Numizmatika
1939. "Magyar Élet Mozgalom" aranyozott, sorszámozott fém kitűző (22,5mm) + Duna-Tiszaközi Nagykőrösi Hírlap Képes Hiradója, 1939. jan.22. [XVI. évf. 7. sz.] T:1- 1335022
30926
266
Numizmatika
~1940-1950. 7db díjérem mellszalagon T:2,2- 1328962
30927
266
Numizmatika
1941. "Balaton Yacht Club / 1941.VII.20. II." Br díjérem "Boczán" gyártói jelzéssel (37mm) T:2 Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft