Bihari Ágnes: Velence. Olaj, vászon, jelzett, újszerű keretben, 50×70... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/267/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Festmenyek-es-grafikak~1/Bihari-Agnes-Velence-Olaj-vaszon-jelzett-ujszeru-keretben-50C39770-cm~II895974
895974
10029
267
30000
Kikiáltási ár:
30 000 Ft 81,08 EUR , 88,24 USD
Leírás: Bihari Ágnes: Velence. Olaj, vászon, jelzett, újszerű keretben, 50×70 cm
: grózer_virág