5 000 Ft
13,51 EUR, 14,71 USD
Gárdonyi Géza munkái. II. kiadás. Bp., Dante Kiadás. (Az én falum, A kürt, A kapitány, Messze van odáig, Két katicabogár, Aggyisten Biri!, stb.)Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kötetenként változó állapotban.