Jean Racine: Berenice. Tragédia. Ford. Benedek Marcell. Szalay Lajos rajzaival. Bp., 1943, Singer és Wolfner. 118 p. Aranyozott kiadói félvászon-kötésben, eredeti védőborítóval.