https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/267/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~40/Landor-Tivadarszerk-Vorosmarty-album-A-kolto-valogatott-koltemenyei-Csongor-es-Tunde~II1252392
1252392
14109
267
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11 EUR, 8,82 USD
LeÃrás:
Lándor Tivadar(szerk.): Vörösmarty-album. A költÅ‘ válogatott költeményei. Csongor és Tünde. Húsz szÃnes műmelléklettel és számos szövegképpel. A Pesti Napló ElÅ‘fizetÅ‘ számára készült kiadás. Kiadói kopottas, egészvászon-kötésben, néhány lapszél sérült, egyébként jó állapotban.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: sass_melinda