https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Idegen nyelvű könyvek

Tételek száma: 40

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Dr. Hegedűs Izidor: Francia nyelv-, olvasó- és gyakorlókönyv szemléltető alapon. Bp., 1907, Hornyánszky V. cs. és kir. udvari könyvnyomda. Első rész. Kiadói vászonkötés. Az első és hátsó borító belsején ceruzarajzokkal.
13706.

Dr. Hegedűs Izidor: Francia nyelv-, olvasó- és gyakorlókönyv szemléltető alapon. Bp., 1907, Hornyánszky V. cs. és kir. udvari könyvnyomda. Első rész. Kiadói vászonkötés. Az első és hátsó borító belsején ceruzarajzokkal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,96
EUR
,
8,57
USD
Ajánlatok száma:
0
Klassische Cabinets-Bibliothek oder Sammlung auserlesener Werke der deutschen und fremd-literatur, Wien, 1826, keménypapír kötés, 162+153+205+212 p. Állapot: Közepes. A borítója szakadt, kopott, és rajta tintával írás, de maga a könyv jó állapotban van.
13707.

Klassische Cabinets-Bibliothek oder Sammlung auserlesener Werke der deutschen und fremd-literatur, Wien, 1826, keménypapír kötés, 162+153+205+212 p. Állapot: Közepes. A borítója szakadt, kopott, és rajta tintával írás, de maga a könyv jó állapotban van.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,96
EUR
,
8,57
USD
Ajánlatok száma:
0
Zwei und siebenzig Deutsche Französische und Englische Kartenspiele, Verlag der Ernstschen Buchhandlung,216p. 72 német, francia, és angol kártyajáték, 216 oldal, papírkötés. Állapot: közepes. A borítója foltos,és lapok néhol foltosak, illetve gyűröttek.
13708.

Zwei und siebenzig Deutsche Französische und Englische Kartenspiele, Verlag der Ernst'schen Buchhandlung,216p. 72 német, francia, és angol kártyajáték, 216 oldal, papírkötés. Állapot: közepes. A borítója foltos,és lapok néhol foltosak, illetve gyűröttek.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,61
EUR
,
11,43
USD
Ajánlatok száma:
6
Plan de Paris Illustré, Garnier Fréres, Paris.  Párizs térkép, vászonkötés, 88 oldal. Állapot: közepes. A hátsó borító belül szakadt, a gerince meglazult.
13709.

Plan de Paris Illustré, Garnier Fréres, Paris. Párizs térkép, vászonkötés, 88 oldal. Állapot: közepes. A hátsó borító belül szakadt, a gerince meglazult.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,65
EUR
,
2,86
USD
Ajánlatok száma:
4
Karl Wilhelm Krüger: Griechische Sprache für Schulen. Leipzig, 1875, K. W. Krügers Verlagsbuchhandlung. Kiadói félbőr kötésben.
13710.

Karl Wilhelm Krüger: Griechische Sprache für Schulen. Leipzig, 1875, K. W. Krüger's Verlagsbuchhandlung. Kiadói félbőr kötésben.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,31
EUR
,
5,71
USD
Ajánlatok száma:
1
Wiener Almanach für das Jahr 1906. Wien, Jacques Jaeger, 1906. Szecessziós egészvászon kötésben
13711.

Wiener Almanach für das Jahr 1906. Wien, Jacques Jaeger, 1906. Szecessziós egészvászon kötésben

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,65
EUR
,
2,86
USD
Ajánlatok száma:
33
A. v. Lamartines sämmtliche Werke. Stuttgart, 1850. Rieger. Kissé szétvált félvászon kötésben / Parted half linen binding
13712.

A. v. Lamartine's sämmtliche Werke. Stuttgart, 1850. Rieger. Kissé szétvált félvászon kötésben / Parted half linen binding

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,65
EUR
,
2,86
USD
Ajánlatok száma:
0
Denis Diderot - Jean d Alembert: Recueil de planches, pour la nouvelle edition ou dictionnaire raisonne des sciences, des arts et des metiers... Tome XIV. Lausanne, 1781. Soc. Typogr. Egészbőr kötésben / In full leather binding
13713.

Denis Diderot - Jean d' Alembert: Recueil de planches, pour la nouvelle edition ou dictionnaire raisonne des sciences, des arts et des metiers... Tome XIV. Lausanne, 1781. Soc. Typogr. Egészbőr kötésben / In full leather binding

 
Eladva
Kikiáltási ár:
8 500 Ft
22,55
EUR
,
24,29
USD
Ajánlatok száma:
1
Benjamin Lindner: Christian Friedrich Junii Compendium Seckendorfianum oder Kurzgefaßte Rerormations-Geschichte aus des Herren Veit Ludwigs von Seckendorf Historia Lutheranismi zur allgemeinen Erbauung zusammen gezogen, mit einem Anhange vom Jahr 1546. bis zum Religionsfrieden 1555... Frankfurt, Leipzig, 1755 in Commisssion des Hallischen Waisenhaus-Buchladens. Későbbi kartonkötésben / In later binding
13714.

Benjamin Lindner: Christian Friedrich Junii Compendium Seckendorfianum oder Kurzgefaßte Rerormations-Geschichte aus des Herren Veit Ludwigs von Seckendorf Historia Lutheranismi zur allgemeinen Erbauung zusammen gezogen, mit einem Anhange vom Jahr 1546. bis zum Religionsfrieden 1555... Frankfurt, Leipzig, 1755 in Commisssion des Hallischen Waisenhaus-Buchladens. Későbbi kartonkötésben / In later binding

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,14
EUR
,
40,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Französische Sprachlehre in einer neuen und faßlichen Darstellung der auf die einfachsten Grundsätze zurückgeführten Regeln durch viele Beispiele und so wohl für Anfänger. Siebente Ausgabe. Tübingen, 1810. Kartonált kötés, kopottas állapot, gerince sérült.
13715.

Französische Sprachlehre in einer neuen und faßlichen Darstellung der auf die einfachsten Grundsätze zurückgeführten Regeln durch viele Beispiele und so wohl für Anfänger. Siebente Ausgabe. Tübingen, 1810. Kartonált kötés, kopottas állapot, gerince sérült.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
3
Buß, Georg: Der Fächer. Sammlung Illustrierter Monographien. Mit 120 Abbildungen. Bielefeld und Leipzig, 1904, Verlag von Velhangen&Klasing. Egészvászon kötés, piszkos állapotban.
13716.

Buß, Georg: Der Fächer. Sammlung Illustrierter Monographien. Mit 120 Abbildungen. Bielefeld und Leipzig, 1904, Verlag von Velhangen&Klasing. Egészvászon kötés, piszkos állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,65
EUR
,
2,86
USD
Ajánlatok száma:
2
Walter Scott: Der Schwarze Zwerg und Eine Sage von Montrole. Übersetzt von Dr. frsnz Rottenkamp. Walter Scotts sämmtliche Werke XX. Stuttgart, 1863, Hoffmanssche Verlag. Korabeli félvászonkötésben, érvénytelen könyvtári pecséttel.
13717.

Walter Scott: Der Schwarze Zwerg und Eine Sage von Montrole. Übersetzt von Dr. frsnz Rottenkamp. Walter Scott's sämmtliche Werke XX. Stuttgart, 1863, Hoffmans'sche Verlag. Korabeli félvászonkötésben, érvénytelen könyvtári pecséttel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,24
EUR
,
4,57
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz