Purtscheller, L. - Hess, H.: Der Hochtourist in den Ostalpen. 2. köt. Lipcse - Bécs, 1903, Bibliographisches Institut (Meyers Reisebücher). Térképmellékletekkel. Kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
Hochgebirgsführer durch die Berner Alpen II.: Gemmi bis Petersgrat. Bern, 1937, Verlag A. Francke AG. Átnézeti térképekkel. Vászonkötésben, jó állapotban.
Gallhuber, Julius: Dolomiten. Ein Führer durch die Täler, Orte und Berge der gesamten Dolomiten. 2. köt.: Östliche Dolomiten. Bécs, 1928, Reichenstein Verlag. Térképmelléklettel. Kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
Leberle, Führer durch das Wettersteingebirge. Szerk.: Kadner, Herbert. München, 1921, J. Lindauersche Universitäts-Buchhandlung. Térképmelléklet nélkül. Kissé kopott vászonkötésben, gerince hiányzik.
Clubführer durch die Graubündner-Alpen. Hrsg.: Central-Comité des Schweizer Alpen-Club. 2. köt.: Bündner Oberland und Rheinwaldgebiet. Zürich, 1918, F. Schuler Buchhandlung. Átnézeti térképekkel. Kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
2 db útikönyvecske a Dolomitokról: Rossi, Piero: High Route of the Dolomites No. 1. [Belluno], 1969, E. P. T. of Belluno.; Brovelli, Mario - Lechner, Sigi: High Route of the Dolomites No. 2. [Belluno], 1970, E. P. T. of Belluno. Szövegközti térképekkel. Papírkötésben, jó állapotban.
Clubführer durch die Wallisalpen. 2. köt.: Com Col de Collon bis zum Theodulpass. Összeáll.: Dübi, Heinrich. Zürich, 1921, Kommissionsverlag Rascher & Co. Átnézeti térképekkel. Enyhén kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
Hüttig, Robert - Kordon, Frido: Führer durch die Ankogelgruppe einschließlich Hochalmspitz-, Hafner- und Reißeckgruppe. Bécs, 1926, Artaria. Térképmellékletekkel, fekete-fehér fényképekkel. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.