Clubführer durch die Graubündner-Alpen. Hrsg.: Central-Comité des Schweizer Alpen-Club. 2. köt.: Bündner Oberland und Rheinwaldgebiet. Zürich, 1918, F. Schuler Buchhandlung. Átnézeti térképekkel. Kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.