13333.
267. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Téli sport és hegymászás
2 000 Ft
5,41 EUR, 5,88 USD
Gallhuber, Julius: Dolomiten. Ein Führer durch die Täler, Orte und Berge der gesamten Dolomiten. 2. köt.: Östliche Dolomiten. Bécs, 1928, Reichenstein Verlag. Térképmelléklettel. Kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.