4 000 Ft
10,36 EUR, 11,43 USD
Brehm, Bruno: A magyar nemzet tragédiájának regényes korrajza. Ferenc Ferdinánd meggyilkolásától a békekötésig(Így kezdődött, Ez lett a vége, A kétfejű sas lehull). Bp., 1939, Grill Károly Könyvkiadóvállalata. Kiadói egészvászon kötés, kötetenként változó állapota, egyik gerince sérült, kopottas állapotban.