13622.
267. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Tudomány és technika
4 000 Ft
10,36 EUR, 11,43 USD
Az élet csodái I-III. H. G. Wells, Julian Huxley és George Philip Wells nagy biológiája. Ford. Lambrecht Kálmán. Bp., é. n. Pantheon. 1050 p. 15 t. (összesen). Gazdag szövegközti képanyaggal. Kiadói, egységes, aranyozott gerincű és táblájú egészvászon-kötésben. Két kötet gerincén hosszanti sérülés.