Könyvek: Vallás

Tételek száma: 17

P. Theodor Stern: Der Glockenhall wiedertönend in Christenherzen! Winterberg, é.n., Steinberner. Csont borítás, gerincnél repedt.
13689.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Munkay János: Mennyei nefelejts. Imakönyv. Bécsben, é.n., Wallner Jakabnál. Metszetekkel díszítve, fém veretes bársony kötésben, kapocs hiányzik
13690.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Szunyogh Xav. Ferenc dr.:Magyar-latin misszále az év minden napjára. Budapest, Az Apostoli, 1933, Szent István Társulat. Kiadói egészbőr kötésben, színezett lapszélekkel.
13691.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
13692.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
13693.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Luis de La Puente (Lovys de La Puente): Meditations sur tous les Mysteres de la Foy I-II, Kiadta Chez Iean Henault, 1648, Paris. Luis de la Puente francia nyelvű elmélkedésgyűjteménye. Elmélkedések a szent hitünk misztériumain I-II. Luis de La Puente: Mediations on the Mysteries of Our Holy Faith I-II., Published by: Chez Iean Henault, 1948, Paris.  Bőrkötés, 815+960 oldal. Állapot: A kötése kopott, a könyvben pár lap meglazult, a címlapokon folt, és bejegyzés.
13694.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
La Sainte Bible. Traduite en français sous la direction de Lécole Biblique de Jérusalem. Illustrée par André Balint. Paris, 1959, Labergerie. (24)+1361+(3) p. Jeruzsálemi Biblia. Bálint Endre számtalan illusztrációjával, színes táblák nélkül. Korabeli egészvászon-kötésben, a gerinc a felső részen jórészt felszakadt. Dedikált példány!
13695.

La Sainte Bible. Traduite en français sous la direction de L'école Biblique de Jérusalem. Illustrée par André Balint. Paris, 1959, Labergerie. (24)+1361+(3) p. Jeruzsálemi Biblia. Bálint Endre számtalan illusztrációjával, színes táblák nélkül. Korabeli egészvászon-kötésben, a gerinc a felső részen jórészt felszakadt. Dedikált példány!

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,27
76,47
13696.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
13697.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Agyptische Mythologie. Die Götterwelt. Komet. I-III. Illusztrált kiadói karton kötésben.
13698.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
13699.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
13700.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft